• Created:
  05-03-2020
 • Modified:
  13-01-2021
 • Total views:
  50160
 • This month:
  4845
Independent Masseuse

LIKE

3 / 2

DISLIKE

Escort info
Ethnicity:European (White)
Nationality:Turkish
Gender:Female
Age:33
Height:167 cm (5'6" ft)
Weight:55 kg (121.25 lb)
Hair:Blond
Eyes:Hazel
Tits:C
Tits Type:Natural
Pussy:Shaved completely
Smoking:Sometimes
Tattoo:No
Piercings:No
Languages:Turkish
Incall:
Hotel Room
Outcall:
Hotel Visits Only
Orientation:Heterosexual
Meeting with:
Men
I'm BDSM/Fetish:
Yes
About me

Benim Dünyama Hoş geldiniz!

İlginizi çektiğime sevindim Bütün gün bunu düşünüyordum. Görüşmemiz çok gecikti, sizce de öyle değil mi? Hakkımda biraz daha bilgi sahibi olmak için fazladan zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bu giriş kısa olacak, ancak size gelecek hakkında bir fikir vereceğinden emin olabilirsiniz.

Hakkımda Biraz...

Profil sayfamı sonuna kadar okumaya devam edeceğinizden eminim çünkü bu, deneyimle ilgili size daha fazla ayrıntı sağlayacak; hayatım ve karakterim, sevdiğim ve sevmediğim bazı şeyler hakkında size doğru bir fikir verecektir. Kendinizi rahat ettirin ve okuma yolculuğunun tadını çıkarın! Yollarımızın kesişip kesişmediğine bakılmaksızın, zamanınızı ayırdığınız ve ilgi gösterdiğiniz için size teşekkür ederim.

İsmim Şule! Dürüst ve saygılı olmak benim için çok önemli. Yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. Benim için kimya, kesin bir bilimden çok güzel bir sanattır ve her karşılaşmayı kendi küçük şaheserim olarak görmeye inanırım. İletişim kurmak ve açık fikirli olmak en büyük özelliklerim arasında ve bence başarılı bir karşılaşmanın anahtarı da bu. Sağlıklı bir yaşam tarzına çok önem veriyorum ve yaşam enerjimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

.

MASAJ

Rahatlayın, Canlanın ve Gençleşin

Bir kaçışa mı ihtiyacınız var? Rahatlatıcı bir masaj seansı mı arıyorsunuz? Seyahat etmekten yorulduysanız, toplantılarla dolu yoğun bir gün geçirdiyseniz ya da sadece gevşemek ve stresten biraz uzaklaşım rahatlamak mı istiyorsunuz, yorgun vücudunuzdaki tüm gerilimi ortadan kaldıracak sihirli ellerimde kaybolun. Varlığımın sizi rahatlatmasına ve dünya ile huzur içinde hissetmenize izin verin. Uzun zamandır yaşamadığınız en mutlu şeyi size hissettireceğim.

Profesyonel Masözüm. Anatomi, Vücut Hareketi ve Kültürünü oldukça iyi biliyorum ve bunu İsveç Masajı ile birleştiriyorum. Kendimi Masaj konusunda yıllarca geliştirdim ve uyguladım! Rahatlama ve dengeleme için Terapinin birçok olumlu etkisini en üst düzeye çıkarmak için eşsiz, bütünleşmiş bir masaj tarzı ile doğu ve batının Hibrit tekniğini sunmaktan heyecan duyuyorum. Terapötik masaj vuruşları ile seansımızı iyileştiriyorum.

Masaj sadece bir zevk anı değildir. Vücudunuz için yenilenme ve zihniniz için sıfırlama zamanıdır.

 

ÖZEL HİZMET

İnsanların tutkularını ve fikirlerini inanılmaz derecede heyecan verici buluyorum. Her hayaliniz ve fikriniz mümkün, sadece bana onlardan bahsedin! Benim anlaşmam sizi mutlu ve tatmin etmek!

Fetish, Role Play, Mistress, Seks Oyuncakları, İç Çamaşırı, Jartiyer, Kemer, Çorap, Kısa Elbise, Yüksek Topuklar vb.

 

HAKKIMDA BİRKAÇ AYRINTI

Covid19 bu önemli. Sağlığınızın iyi olduğundan emin olun. Sağlık her zaman önce gelir.
Bu yüzden Hijyene çok önem veriyorum.

Son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyorum.

Profesyonel ve güvenilir:
Bir randevuyu nadiren iptal ederim, sadece acil bir durumum varsa.

Hevesli ve Enerjik: Mekanik bir tarzım yok. Misafirlerimi akıllıca seçiyorum ve bunu yapmaya gerçekten bayılıyorum. Her gün sınırlı sayıda misafir ile görüşüyorum.

Acele etmeyin: Benimle aceleye gelmeyeceksiniz rahatlamak ve deneyimin tadını çıkarmak için yeterli zaman ayırıyorum.

Tüm fotoğrafım gerçek ve güncel, hakkımdaki tüm bilgiler doğru.

 

HADİ SENDEN KONUŞALIM!


Ne istediğini biliyorsun ve onu elde etmek için çok çalışıyorsun. Zekisin, sıcakkanlı ve muhtemelen çok başarılısın, ama belki hala seni çağıran bir şey var... Eğlence, samimiyet, macera. Sorumluluk ve kısıtlamalardan arınmış, keşfedilmemiş arzular ve deneyimler.
Mutlak gizlilik ve mahremiyet, detaylara gösterilen özen ve ayrıcalıktan gelen rahatlığa değer veriyorsunuz. Entelektüel uyarmanın ödüllendirici olduğunu anlıyorsunuz; Bir araya geldiğimizde, birlikte zaman geçirmeye başladığımızda dikkatimin ve sevgimin odağı olacağınızı anlıyorsunuz. Vaktimizi nasıl harcayacağımıza, karar vermek ve maceramızın bir parçası olmak. Her şey Mümkün...

 

Başarılı bir randevunun sırrının kimya olduğuna inanıyorum ve bu yüzden kesinlikle güzel bir karşılaşma yaşayacağımızı inanıyorum. Seçiminize yardımcı olmak için tüm sorularınızı cevaplıyorum. Benimle sadece Whatsapp ile  iletişime geçiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler


 

Welcome to my world!
Glad to have your attention. I've been thinking about it all day. We have delayed our meeting for too long, don't you think? Thank you for taking the extra time to know a little more about me. This introduction will be short, but it is sure to give you an idea of the future.
A Little About Me ...
I'm sure you will continue to read my profile page to the end because this will give you more details about the experience. My life and character will give you an accurate idea of some things that I like and dislike. Make yourself comfortable and enjoy your reading journey! Regardless of whether our paths cross or not, thank you for your time and attention.
My name is Şule! It is very important to me to be honest and respectful. I love meeting new people. For me, chemistry is a fine art rather than an exact science, and I believe in seeing every encounter as my own little masterpiece. Communicating and having an open mind are among my greatest qualities and I think that's the key to a successful encounter. I attach great importance to a healthy lifestyle, and I want to share my life energy with you.

MASSAGE
Relax, Revitalize and Rejuvenate
Do you need an escape? Are you looking for a relaxing massage session? If you are tired of traveling, have had a busy day full of meetings, or just want to relax and get a little out of stress, get lost in my magic hands that will release all the tension from your tired body. Let my presence relax you and feel at peace with the world. I will make you feel the happiest thing that you haven't experienced in a long time.
I am a professional masseuse. I know Anatomy, Body Movement and Culture quite well and combine them with Swedish Massage. I have developed and applied myself in Massage for years! I am excited to present the East and West Hybrid techniques with a unique, integrated style of massage to maximize the many positive effects of therapy for relaxation and balancing. I heal our session with therapeutic massage strokes.
Massage is not just a moment of pleasure. It is time to regenerate for your body and reset for your mind.

SPECIAL SERVICE
I find people's passions and ideas incredibly exciting. Every dream and idea is possible, just tell me about them! My deal is to make you happy and satisfied!
Fetish, Role Play, Mistress, Sex Toys, Underwear, Garter, Belt, Stockings, Short Dress, High Heels etc.

A FEW DETAILS ABOUT ME
Covid19 is important. Make sure you are in good health. Health always comes first. That's why I attach great importance to hygiene. I offer a highly personalized service.
Professional and reliable: I rarely cancel an appointment, only if I have an emergency.
Enthusiastic and Energetic: I don't have a mechanical style. I choose my guests wisely and I really love doing this. I see a limited number of guests every day.
Take your time: You will not be rushed with me, I take enough time to relax and enjoy the experience.
All of my photos are real and up to date, and all information about me is correct.
Come on, let's talk to you!

You know what you want and work hard to get it. You're smart, friendly and probably very successful, but maybe there's still something calling you… Fun, sincerity, adventure. Undiscovered desires and experiences, free from responsibility and constraints.
You value absolute privacy and privacy, attention to detail, and comfort that comes from privilege. You understand that intellectual stimulation is rewarding; You realize that when we get together, when we start spending time together, you will be the focus of my attention and love. To decide how to spend our time and to be a part of our adventure. Everything is possible...

I believe chemistry is the key to a successful date, so I believe we will definitely have a nice encounter. I answer all your questions to help you choose. Please contact me only by Whatsapp.
Thank you for reading


Videos
Contacts
Base city:Ankara
Phone:05468162814
WhatsApp:05468162814
Telegram:05468162814
Instructions:Whatsapp Only
No hidden phone
Email:Contact me
Message:Send private message

Reviews of SULE

 • Total comments: 3
 • Total reviews: 9
byT_raveler (Comments: 1, Reviews: 2)
2021-01-11, 21:52
Post Date
Kiss:With tongue
Blowjob:Without condom
CIM:No
Sex:Average
A-level:No
Breast:Natural
Extraball:Multiple times allowed
Photo:Real picture
Meeting date
2021-01-11
Duration
60 min
City
Ankara
Looks
10
Services
10
Communication
9.5
Genelde inceleme yazmam ama bu sefer gerçekten yapmam gerekiyor.
Şule ile tanıştığım için şanslıyım.
Öncelikle üst düzey bir görüşme gerçekleşti. Benim için de harika bir zaman oldu, umarım onun için de.
Onu ilk gördüğüm anda çok şaşırdım. Masum bir yüzü olan çok güzel bir bayan. Şule sadece güzel değil, büyüleyici bir karaktere sahip ve zeki bir bayan. Şule ile harika ve sosyal bir zaman geçirdik, bu yüzden ayrıntılara girmek uygunsuz olur. Görüşmeyi puanlamak zor ama kesinlikle 10/10'dan fazlaydı.
Umarım çok fazla yazmamışımdır.
Bir sonraki görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Harika zaman için teşekkürler güzellik.
byDe:Ja:Vu (Comments: 1, Reviews: 3)
2020-12-22, 18:52
Post Date
Kiss:With tongue
Blowjob:Without condom
CIM:No
Sex:Average
A-level:No
Breast:Natural
Extraball:Multiple times allowed
Photo:Real picture
Meeting date
2020-12-22
Duration
90 min
City
Ankara
Looks
10
Services
10
Communication
10
Merhaba Beyler,
İlk yorumum da detayları 2. Görüşmem sonrası belirteceğimden bahsetmiştim.
İşte size detaylar:
Doggy Style : ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
GFE : ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Massage : ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
OWO : ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Role Play : ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Umarım görüşmelerimiz hiç bitmez. Her şey için teşekkür ederim Şule
love love love
bytechno149 (Comments: 0, Reviews: 1)
2020-12-21, 12:26
Post Date
Kiss:With tongue
Blowjob:Without condom
CIM:No
Sex:Average
A-level:No
Breast:Natural
Extraball:Don't know
Photo:Real picture
Meeting date
2020-12-07
Duration
60 min
City
Ankara
Looks
10
Services
10
Communication
10
Şule is a professional masseuse, her apartment is very nice and clean. good thing is no worry for hotel reception. Session starts with physical topless massage for the first 40 minutes and after massage you go to bed and action starts. I satisfied with the overall experience and will visit again soon. Her looks is good and body is nice, she was very wet during the session
byDe:Ja:Vu (Comments: 1, Reviews: 3)
2020-11-23, 19:36
Post Date
Kiss:Without tongue
Blowjob:Without condom
CIM:No
Sex:Active
A-level:No
Breast:Natural
Extraball:Multiple times allowed
Photo:Real picture
Meeting date
2020-11-23
Duration
60 min
City
Ankara
Looks
10
Services
10
Communication
10
Uzun bir aradan sonra tekrar herkese Merhaba! Bugün şanslı günlerimden birini daha yaşadım. Çünkü Şule Hanım ile tanışma imkanı buldum. Otel odalarından sıkılanlar,ek ücret ödememek için Resepsiyondan köşe bucak kaçanlar, Menajerlerle yapılan uzun uzun yazışmalar sonucu umduğunu bulamayanlar işte size yine Bağımsız çalışan bir bayan.
Direk kendisi ile yazışıyorsunuz.Net cevaplar alarak sonun da hayal kırıklığı yaşamanın önüne geçiyorsunuz.
Görüşmelerini güvenli ve merkezi bir yerde gerçekleştiriyor. Profil yazısı herşeyi anlatıyor.
Güzel ve bakımlı bir bayan. Kişisel hijyeni ve hizmet verdiği yerin hijyeni mükemmeldi.
Bu pandemi dönemin de misafirinin sağlığına ve kendi sağlığına gösterdiği ilgi ve alaka için tekrar teşekkür ediyorum.
Sohbeti güzel,ikramları oluyor ve en önemlisi gözü saatte değil.
İmkanlar dahilinde sizi kırmayıp isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyor.
Bu yorumum da detaylara fazla girmedim. İkinci görüşmem de detayları size anlatırım.
Herkese İyi Akşamlar...
byNerdd (Comments: 0, Reviews: 1)
2020-10-12, 18:18
Post Date
Kiss:0
Blowjob:Without condom
CIM:No
Sex:Active
A-level:No
Breast:Natural
Extraball:Only one allowed
Photo:Real picture
Meeting date
2020-10-12
Duration
1 hours
City
Ankara
Looks
10
Services
10
Communication
10
Nasıl anlatsam nereden başlasam bilmiyorum. Şule hanımla bugün görüşme fırsatım oldu. Acayip stresli ve gergin zamaardan geçiyoruken sitede Şule hanıma rast geldim. Şu an yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Eve girdiğinizde sizi masaj sanatının zirvesinde, güzelliğin ve zarafetin ender birlikteliğine sahip bir hanım efendi bir çift gulen gözle karşılıyor. Son derece temiz ve samimi tam bir Gfe yaşatıyor. Masajını tarif etmem bir avuç kelime ile mümkün değil. Hele masaj sonrası bj esnasında karşınızda bir tanrıça var. Şule hanımı nasıl tarif etsem bilemiyorum bu kadın muazzam bir terapi. Hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile ziyaret edebilirsiniz. Gelecek sefer hiç düşünmeden tekrar misafiri olacağım. ????????????????????

SULE - one of the best escort girls in Turkey

 

Back to Top